Главная Войти О сайте
★4.0

Вінницький обласний художній музей

Винница, Украина
4 / 5
vinnytsia-regional-museum-of-art
Вінницький обласний художній музей - це чудове місце для любителів мистецтва. Музей розташований у самому центрі міста на прекрасній площі з лавочками і скульптурами. Тут часто проходять цікаві виставки сучасного мистецтва. Однак, є один недолік - фотографувати картини заборонено, що досить дивно, особливо порівняно з іншими музеями, де навіть є спеціальні фотозони. Колекція старих картин у музеї не дуже велика, на етикетках часто є помилки щодо авторів. Однак, радують тимчасові виставки сучасного мистецтва. Також варто зазначити, що я ніколи не зустрічав українських музеїв, де для простого фотографування картини потрібно платити цілі 50 гривень. Персонал музею в цілому спокійний, але деякі з них можуть бути недоброзичливими або сухими у відповідях. Музей приємно здивував великою колекцією класичного живопису. Також на другому поверсі є виставка сучасного мистецтва. Вартість входу всього 30 гривень, але за фотографування на телефон довелося заплатити ще 50 гривень. Сам музей досить гарний - два поверхи, на першому - класична колекція, на другому - виставка сучасних авторів. Але персонал викликав негативні емоції. Ми прийшли після обіду, і усюди було темно. Як тільки ми спустилися на перший поверх, одна з працівниць просто ходила за нами, не дозволяючи спокійно розслабитися і насолодитися експозицією, причому вмикаючи і вимикаючи світло в кімнатах під час нашого входу та виходу. На запитання про фотографування отримали грубу відповідь - 20 гривень. Ми були готові заплатити, але після такого тону передумали. На другому поверсі та ж сама історія. Враження неоднозначні, хоча експонати подобаються. Цей музей - просто чудовий! Я обожнюю художні музеї, оскільки сама малюю. Рекомендую його всім. І вхід всього 20 гривень.
Адрес:вулиця Соборна, 21, Вінниця
Телефон:+380 432 562 873

Комментарий

code

25.07.21
Часто проходят выставки современного искусства, расположение музея великолепное, в самом центре, рядом уютная площадь с лавочками и скульптурами. Един.. Читать далее »
09.07.21
Коллекция старых картин довольно небольшая, на этикетках часто встречаются ошибки и не совпадают автора. Радуют временные выставки современного искусс.. Читать далее »
04.06.21
Музей порадовал большой коллекцией картин именно классической живописи. Также на 2м этаже имеется современное искусство. Стоимость всего 30 грн, но з.. Читать далее »
17.11.20
Сам музей неплохой, 2 этажа - на первом классическая коллекция, на втором - выставка современных авторов. Но персонал неприятно огорчил. Мы пришли в п.. Читать далее »
03.05.19
Здорово! Я обожаю художественные музеи, так как сама рисую. Рекомендую. И вход всего 20 гривен.

TRIP24.ORG